Mõrvamüsteerium Grand Hotellis Pärnus

Pärnu südames asuvas hotellis Victoria saate koos sõprade või kolleegidega hetkeks argipäevast eralduda ja veidi lõõgastuda! 

Kutsume Teid osalema intrigeerivas seltskonnamängus Grand Hotelli Oksjoni Müsteerium! Eriti lõbusaks kujuneb õhtu siis kui taaselustatakse hotelli algusaastad ja veedetakse õhtu 20ndate aastate stiilis!

Leedi Eliis on kutsunud õhtusöögile palju tähtsaid külalisi, härra Adamson paneb oksjonile Grand Hotelli ja Pärnu linnale valitakse uus linnapea. Ootamatult pimedusest kostev lask ja karjed loovad tõeliselt Agatha Christiliku õhkkonna...

Seltskonnamäng koos õhtusöögiga kestab ca 3-4 tundi, sobiv osalejate arv 15-50 inimest.
Võimalus korraldada müsteerium ka inglise või vene keeles!

Soovi korral pakume Café Grandis ka kellaviieteed, et enne seltskonnamängu algust mõnusasti rolli sisse elada ning kutsume meikarid ja juuksurid ajastukohaseid meike ja soenguid tegema. Lõbus õhtupoolik on garanteeritud!

Lisainfo ja broneerimine e-mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil +372 444 3412.

Õhtu oli meeldejääv ja seiklusrikas. Tore oli olla keegi teine, vahva oli olla oma abikaasa "konkurent" ja olla rollis, mida vaevalt et kunagi enam ette tuleb - vargaplika!!! Ja mängu põnevust jätkus kogu õhtuks, lõpuni välja. Me läksime mänguga nii kaasa, et ei olnud eriti aegagi tutvust teha nende persoonidega, kes olid tegelaskujude taga ja see oli ehk isegi hea - ei olnud mängukaaslaste suhtes mingeid eelaimdusi ja nii me olimegi need, kelleks meid oli stsenaarium ette näinud.
Mäng oma 30-ndate aastate stiiliga sobis väga hästi just Grand Hotelli ruumidesse - andis vastava ajastu hõngu. Suured tänud veelkord teile kõigile selle toreda mängu eest!!!

Pole ammu nii vahval üritusel osalenud, seda oli äärmiselt vahva kogeda, kuidas inimesed elasid oma rollidesse sisse, kõik unustasid reaalsuse ja nautisid kolmekümnendate aastate elu-olu, suur panus oli kindlasti nii riietusel, meigil kui ka loomulikult asukohal, kus üritus läbi viidi. Eriti huvitav oli jälgida inimeste fantaasialendu, sest kõik meeskonnad mõtlesid välja oma teooria, mis oli igaühel täiesti erinev.

Kindlasti oli märkimisväärne ka korraldus, ei ühtegi apsakat ega komistust - kõik sujus ideaalselt, mis omakorda lasi unustada argipäeva ja lasi üritust täiel rinnal nautida.

Küsi pakkumist siit või helista telefonil +372 444 3412.

Palun täida väljad
Palun täida väljad
Palun täida väljad

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.