Teatripakett Pootsi suveteatri külastusega

Kingi endale ja oma kaaslasele unustamatud hetked, et lülituda välja argirutiinist, puhata ja saada osa teatrielamustest väljapool linnakära, samas majutudes ja veetes päeva suvise melu keskmes. 

Selle teatrisuve hittprojekt on Pootsi mõisas toimuv hingemattev komöödia “ERAMAA”, laval näeme tuntud ja armastatud Eesti näitlejaid ja artiste.

Teatripakett koos Pootsi mõisa suveteatri külastusega sisaldab:

  • majutus kahekohalises toas
  • piletid Pootsi mõisas toimuvale etendusele "Eramaa"
  • rikkalik buffet-hommikusöök koos vahuveiniga restoranis Café Grand
  • võimalusel priipääsmed ööklubidesse Sugar, Vaarikas, Kassa 

Paketi hind kahele inimesele 185 EUR,
majutumisel juunior kahekohalises toas 159 EUR või minisviidis 205 EUR.

Pootsi mõis on Victoria hotellist 38 km kaugusel. 
Neile, kel puudub isilik transport, on võimalik juurde tellida ka transfeer etendusele ja tagasi. Ühisbuss stardib kesklinnast kell 17:00 ning tuleb tagasi kohe peale etendust, bussisõidu hind 8 EUR/ inimene.

ERAMAA on hingeminev komöödia neljast inimesest, kes kogunevad igal aastal ISA (Andrus Vaarik) juurde sauna sünnipäeva pidama. Reeglid on lihtsad: ISA kütab sauna ja hoolitseb sakuska ning joogipoolise eest, sõbrad hoolitsevad naeru, nalja ja laulu eest. Tullakse koos, minnakse ka koos. Kedagi maha ei jäeta. Kuid saunas hõõguvad peale kerisele lisatavate puude ka valusad omavahelised rääkimata jätmised ja lõpuks konkreetset vastust nõudvad küsimused. MIKS tullakse? MIDA räägitakse? MILLAL minnakse? Vastused ja ootamatu lõpplahendus tulevad vaatajani läbi nalja, laulu ja pisarate. Eesti tippnäitlejate lustimine ja Valter Soosalu kirjutatud originaalmuusika esitamine mõisa suure tiigi peale ehitatud reaalselt töötavas saunas on midagi, mida lihtsalt peab nägema ja nende esituses kuulma. Kõike seda kannab ja toetab Eesti teatri helikuninga Ardo Ran Varrese poolt kujundatud helimaastik.
Etendust saadavad Romantiline Rannatee ja värske suitsukala, kohalikud suupisted, hõrgutised ja Pootsi mõisa käsitööveinid ning te saategi koosluse, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda.
Etendused toimuvad Pootsi mõisa suurele tiigile ja selle kaldale spetsiaalselt ehitatud mängupaigas.

Esietendus Pootsi veinimõisas 8.juulil, 2021.
Lavastaja soovitus: vanusele 12+
Kestus 2 h 20 min, üks vaheaeg

OSADES: Andrus Vaarik, Tanja Mihhailova-Saar, Pääru Oja, Juss Haasma, Nikolai Bentsler

Autor: Hannes Võrno
Lavastaja: Anti Reinthal
Laulude autor: Valter Soosalu
Helikujundus: Ardo Ran Varres

 

Info ja broneerimine telefonil 4443 412 või e-mailiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.