Toad - hotell Victoria Pärnus

   

Hotellis Victoria on 23 numbrituba, millest 17 on kahe- ja 6 ühekohalised. Kogu hotell on mõjutatud eelmise sajandi alguse kaunist arhitektuurist, mis annab kõigile tubadele erineva suuruse ja unikaalse ruumilahenduse. Hoonele lisavad ruumikust avarad aknad, millest Lõuna tänava poole jäävatest numbritubadest avaneb kaunis vaade Lydia Koidula pargile.

Külastajate käsutuses on viis eri tüüpi tube, mis pakuvad meie külalistele erinevaid võimalusi.

  • Ühekohaline tuba sobib suurepäraselt majutuseks äriklientidele.
  • Kahekohalised juuniortoad pakuvad soodsat ööbimisvõimalust Pärnu kesklinnas.
  • Ärklikorrusel asuvad romantilised katusekambrid sobivad mõnusaks puhkuseks. Ärklitubade kolmanda korruse akendest avaneb kaunis vaade vanalinna punastele katustele.
  • Hotelli standard kahekohalised toad on juunior tubadest avaramad ja sinna on võimalik paigutada lisavoodi lastele. Standardtubades teeb olemise mõnusamaks pehme istumisnurk.
  • Suuremat mugavust hindavale kliendile soovitame broneerida meie juuniorsviit, mille akendest avaneb kolmes küljes kaunis vaade Pärnu südalinnale. Juuniorsviitides on ka lahtitõmmatavast diivanist ja tugitoolist koosnev puhkenurk ja sinna on võimalik paigutada lisavoodi lastele.

Tubades on kirjutuslaud, tualetiga duširuum, SAT-ühendusega televiisor ja raadio. Lisaks on kaugvalimistelefon ja minibaar kõigis tubades välja arvatud ärklikorrusel. Triikrauda ja fööni on soovi korral võimalik laenutada hotelli vastuvõtulauast.

Hommikusööki pakume argipäeviti 7.00˗10.00 ja puhkepäevadel 8.00˗11.00.
Hotelli sisseregistreerimine alates 14.00, väljaregistreerimine keskpäevaks.

Hoiame Teie broneeringut saabumispäeval kella 18.00-ni.
Hilisemast saabumisest palume eelnevalt teatada!

Broneeri tuba ...